Websitenieuws
27 februari 2024


Nieuws en Mededelingen

Nieuw op de DWD-website | Hier kunt u de recentste wijzigingen in verslagen en artikelen alsmede aanpassingen van en toevoegingen aan de website volgen.


27-02-2024

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
3e ronde: Fons Claessen - Willem Weerdesteijn
4e ronde: Cor Paans - Wim Platje
5e ronde: Dick Korteland - Cor Paans


03-02-2024

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
1e ronde: John van Waardenberg - Erik Brok
2e ronde: Jisk Liemburg - Fons Claessen

Aan de pagina "Extern" ⇒ "Partijen" is de volgende partij toegevoegd
3e ronde: Wim Platje - Jan Hauwert (De Willige Dame V1 - Hendrik Ido Ambacht V1)


02-02-2024

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
13e ronde: Pearl Uyttenhove - Wim Jongeneel
14e ronde: Dick Korteland - Willem Weerdesteijn
15e ronde: Wim Platje - Pieter Hofstee

Zie bij "Informatie" ⇒ "KNSB-Rating" de KNSB-ratings per 1 februari 2024.


24-12-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" is de volgende partij toegevoegd:
12e ronde: Jan Siebelink - Pieter Hofstee


18-12-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" is de volgende partij toegevoegd:
11e ronde: Michel Verheij - Willem Weerdesteijn


09-12-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
10e ronde: Willem Weerdesteijn - John van Waardenberg
9e ronde: Wim Jongeneel - Han van Gorkom


01-12-2023

Aan de pagina "Extern" ⇒ "Partijen" is (het begin van) de volgende partij toegevoegd:
3e ronde: Wim Jongeneel - Eduard Hoogenboom (De Willige Dame 1 - Krimpen a/d IJssel 3)


29-11-2023

Aan de pagina "Extern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd uit de RSB-competitie 2022-2023:
1e ronde: Pieter Hofstee - Hans Schreuder (SC Dordrecht 3 – De Willige Dame 1)
1e ronde: Fons Claessen - Ad Stabij. (Pascal V1 - De Willige Dame V1)
2e ronde: Marc den Uijl - Pearl Uyttenhove. (CSV 3 – De Willige Dame 1)
2e ronde: John van Waardenberg - Hans van der Burg. (DWD V1 - 3-Torens V1)
3e ronde: John van Waardenberg - Franka van Vlokhoven (De Willige Dame 1 – Shah Mata 2)
3e ronde: Wim Platje - Wilco Baartmans (De Pionier V1 – De Willige Dame V1)
4e ronde: Hans Nunnikhoven - Shau Ming Yuen (Onésimus 2 – De Willige Dame 1)
4e ronde: Jan Straatman - Fons Claessen (De Willige Dame V1 - Spijkenisse V4)
5e ronde: Jacob van der Heiden - Fons Claessen (De Willige Dame 1 – WSV Inter Nos)
5e ronde: Hans Krol - Wim Platje (Messemaker V1 - De Willige Dame V1)
6e ronde: Han van Gorkom - Crelis Molenaar (De IJssel 1 – De Willige Dame 1)
6e ronde: Matheus Huijskens - Wim Platje (Nieuwerkerk aan den IJssel V2 – De Willige Dame V1)


25-11-2023

Let op: Onderstaande partijen staan nog niet op de pagina "Intern" ⇒ "Partijen"
Deze partijen van de huidige competitie najaar 2023 zijn wel reeds te zien op deze pagina.
1e ronde: Wim Platje - John van Waardenberg.
2e ronde: Jan Siebelink - Dick Korteland.
3e ronde: Nicol Kimenai - Michel Verheij.
4e ronde: Pearl Uyttenhove - John van Waardenberg.
5e ronde: Wim Jongeneel - Pearl Uyttenhove.
6e ronde: Ton van der Breggen - Fons Claessen.
7e ronde: Wim Jongeneel - Jisk Liemburg.
8e ronde: Jisk Liemburg - Rob Truijens.


20-11-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
10e ronde: Wim Platje - Koos van Dalen.
11e ronde: Koos van Dalen - Piet Schuller.
12e ronde: John van Waardenberg - Willem Weerdesteijn.
13e ronde: Ton van der Breggen - Gijs van Willigen.
14e ronde: Koos van Dalen - Jan Siebelink.
15e ronde: Gijs van Willigen - Michel Verheij.


19-11-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
4e ronde: Wim Jongeneel - Wim Platje.
5e ronde: Wim Jongeneel - Dick Korteland.
6e ronde: Fons Claessen - John van Waardenberg.
7e ronde: Michel Verheij - Han van Gorkom.
8e ronde: Dick Korteland - Jisk Liemburg.


18-11-2023

Aan de pagina "Nieuws" zijn de volgende verlate verslagen alsnog toegevoegd:

DWD-Viertal: Wedstrijdverslag van de uitwedstrijd van 16 mei 2023 tegen Nieuwerkerk V2.
Klik op deze link.
DWD 1:Wedstrijdverslag van de thuiswedstrijd van 23 mei 2023 tegen Erasmus 3.
Klik op deze link.
DWD-Viertal: Wedstrijdverslag van de thuiswedstrijd van 30 mei 2023 tegen HZP Schiedam V1. Klik op deze link.


04-04-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
1e ronde: Rob Truijens - Ton van der Breggen.
2e ronde: Dick Korteland - John van Waardenberg.
3e ronde: Wim Platje - Cor Paans.


20-03-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" is de volgende partij toegevoegd:
15e ronde: Dick Korteland - Pieter Hofstee.


27-01-2023

Aan de pagina "Intern" ⇒ "Partijen" zijn de volgende partijen toegevoegd:
13e ronde: Pearl Uyttenhove - Dick Korteland.
14e ronde: Pieter Hofstee - Wim Platje.


04-01-2023

Zie bij "Informatie" ⇒ "KNSB-Rating" de KNSB-ratings per 1 januari 2023.


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *