- Lennard den Boer winnaar 21ste PvdL toernooi

- Aankondiging

- Eindstand

Lennard den Boer wint met voorsprong het

21ste Peter van der Laars

Openlucht Snelschaaktoernooi

 

     

Lennard den Boer met de 1ste prijs ; rechts naamgever en initiator

Peter van der Laars met kleindochter.

 

tvb: enkele observaties (m.d.a. M.A.)

-          Een perfect toernooi, voor vele jaren herhaling vatbaar!

-          Geweldige setting rond Apotheek Galiliea-Zuid.

-          Applaus voor de Sponsors w.o. de Apotheek

-          Uitstekende sfeer en mooi bezet met 41 deelnemers/sters van alle speelsterkten

-          Een overtuigende winnaar LENNARD DEN BOER!!

-          Elf andere (rating)prijwinnaars, w.o. Piet Pluymert, Dirk Pulles, Johan van der Griend, Marcel Pluymert, Theo Visser. Mari Pulles, Elroy Peters, Jack de Ruijter, en Koos van Dalen. Twee namen ontbreken aan dit lijstje.

-          Peter van der Laars kan terugkijken op alweer een buitengewoon geslaagd Peter van der Laars Toernooi.

-           Adri Timmermans e.a. zorgden dat de wedstrijd gladjes verliep.

 

06.09.04 PRIJSUITREIKING 21ste Peter van der Laars Toernooi DE FOTO’s

06.09.14 FOTOVERSLAG 21ste Peter van der Laars Openlucht Snelschaaktoernooi

 

 

21ste Peter van der Laars

Openlucht Snelschaaktoernooi

Aankondiging

 

 

Vorig jaar namen wij in stijl afscheid van het jaarlijks Openlucht Schaaktoernooi dat al 20 jaar georganiseerd werd door Peter van der Laars.

Om zijn toernooi in ere te houden, zal er dit jaar uit zijn naam een schaaktoernooi georganiseerd worden door Iwahn Apon, met medewerking van Gert Zwartjes en Adri Timmermans.

 

Hoofdsponsor en gastheer dit jaar is

APOTHEEK GALILEA-ZUID  Grafelijkheidsweg 6 Dordrecht.

 

Speellokatie : Grafelijkheidsweg 6 Dordrecht (Sterrenburg III)

 

Aanmelden  : Dhr. Iwahn Apon -> 06-18804947 / hapon@upcmail.nl

                    of

                     Dhr. Gert Zwartjes -> 078-6513840 / gzwartjes@versatel.nl

 

Dit 21e openlucht schaaktoernooi zal gehouden worden op 6 september 2014. Tussen 10.00 uur en 17.00 uur zal in 9 dubbele ronden gestreden worden om de befaamde ERE TITEL!

 

Belangrijke gegevens:

 

 

Wanneer:

Zaterdag 6 september 2014

 

Locatie

Grafelijkheidsweg 6

Sterrenburg 3 hoek Galileïlaan

 

Tijdstip:

U wordt uiterlijk 09.30 uur op bovengenoemde locatie verwacht

 

Tempo:

Er wordt gespeeld in een tempo van 10 minuten per persoon per partij.

 

Prijzen:

De inzet is een gezellige dag en zoals u gewend bent; niemand gaat met lege handen  naar huis. Zoals ieder jaar zullen er ook nu weer meer prijzen zijn dan deelnemers.

 

Hapjes en drankjes:

Hapjes en drankjes worden door de organisatie verzorgd, dus de 

lunchpakketjes kunnen thuis blijven. 

 

 Aanmelden:

U kunt zicht opgeven bij

- De Heer. Iwahn Apon

   06-18804947 * hapon@upcmail.nl

           of bij

- De Heer. Gert Zwartjes

  078-6513840 * gzwartjes@versatel.nl

 

 

Let op:

aantal deelnemers is beperkt tot 48, dus geeft U zich zo snel mogelijk op voor dit fantastische evenement!

.Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door:

 

 

   

 

EINDSTAND: Met dank aan Adri Timmermans op website Sc Dordrecht

Plaats : Naam                             Punten    WP     SB

 

   1   : Boer, Lennard den                 14,5   101,0  162,75

   2   : Pluijmert, Piet                   13,0    96,5  131,50

   3   : Pulles, Dirk                      12,5   101,0  132,50

   4   : Slagboom, Ton                     12,0   100,5  128,00

   5   : Hennekes, Jacques                 12,0    94,0  115,00

   6   : Eikelboom, Berend                 11,5   102,0  122,25

   7   : Timmermans, Adri                  11,5    92,5  115,25

   8   : Slagboom, Arno                    11,0    99,5  117,50

   9   : Griend, Johan van der             11,0    93,0  106,25

  10   : Smeets, Pierre                    10,5   103,5  115,00

  11   : Blommestein, Victor van           10,5    92,5   96,25

  12   : Weert, Gerben van der             10,5    83,0   85,25

  13   : Pluymert, Marcel                  10,0    93,0   93,50

  14   : Koppelaar, Victor                 10,0    91,5   95,50

  15   : Visser, Theo                      10,0    84,5   84,00

  16   : Haren, Otto van                   10,0    82,5   82,00

  17   : Dwars, Conchita                   10,0    80,5   76,00

  18   : Maertelaere, Anton de              9,5    80,5   81,50

  19   : Grootheest, Arend van              9,5    78,0   73,25

  20   : Zwartjes, Gert                     9,0    88,0   76,00

  21   : Wingerden, Erwin van               9,0    81,5   74,25

  22   : Pulles, Mari                       9,0    80,0   73,00

  23   : Peters, Elroy                      9,0    80,0   73,00

  24   : Groot, Dick                        9,0    77,5   59,50

  25   : Bokhoven, Anton van                9,0    72,5   62,00

  26   : Manen, Bert van                    8,5    83,0   68,50

  27   : Hardam, Rien                       8,5    82,5   66,25

  28   : Roos, Paul de                      8,0    82,0   62,50

  29   : Uyttenhove, Pearl                  8,0    76,5   61,50

  30   : Wijnhoven, Francijna               8,0    72,0   55,50

  31   : Hulst, Mark van                    8,0    65,5   42,00

  32   : Thuraisingham, Cletus              8,0    61,0   40,50

  33   : Barends, Henk                      7,5    72,5   43,75

  34   : Braat, Gerard                      7,0    71,5   49,50

  35   : Ruijter, Jack de                   7,0    70,5   45,50

  36   : Laars, Peter van der               6,5    58,0   34,75

  37   : Dalen, Koos van                    6,0    71,5   38,00

  38   : Geldorp, Ciska van                 6,0    57,0   27,75

  39   : Harms, Aart                        5,0    66,5   29,75

  40   : Boonstoppel, Aad                   5,0    62,0   24,00

  41   : Vree, Henk de                      5,0    61,0   28,50

  42   : Leeflang, Jan                      2,5    60,0   13,25

 

Winnaars groep 2

     1 : Weert, Gerben van der                29,0

     2 : Griend, Johan van der                20,0

     3 : Pluymert, Marcel                     10,4

 

Winnaars groep 3

     1 : Visser, Theo                         51,3

     2 : Peters, Elroy                        44,6

     3 : Pulles, Mari                         37,1

 

Winnaars groep 4

     1 : Ruijter, Jack de                     37,6

     2 : Dalen, Koos van                      27,4

     3 : Wijnhoven, Francijna                 27,2

www.tomsschaakboeken.nl