LIVE GAMES 2010

LIVE GAMES 2009

LIVE GAMES 2008

LIVE GAMES 2007 ca 50 partijen LIVE uit 2007 en ouder

Partijen 2009 in WORD met diagrammen

Alle partijen op deze site in PGN   

 

 

-         grootmeesters

-         Gerrit de Wolf

-         Regioclubs en -toernooien o.a. OK Drechtstreek

 


meer schaak- en ander nieuws op deze site:
www.tomsschaakboeken.nl

 

 

Gerrit de Wolf

 

Gerrit de Wolf – Arno Luinenburg

22/9/2008 DWD 1 – Moerkapelle 1

 

 

Uit de regio, o.a. OKD 2010

 

Martijn Vos – Ben Riksen

 

29.10.10 Zwijndrecht-Groenoord bord 2

Hans Ranft – Kees Wessels

 

25.09.10 Krimpen ad IJ-Sliedrecht b8

Wim Sinke – Tabitha Snikkers

 

09.08.10 Hogeschool Zeeland

Ben van Bloppoel – Co Buntsma

(fragment)

 

22.07.10 Klockelaer ZOMER-comp. R8

Melvin Holwijn – Evert Bos

 

03.06.10 OKD 2010 Ronde 4

Floris Verweij – Pieter Sandijck

 

24.06.10 OKD 2010 Ronde 7

Melvin Holwijn – Juan Garcia

 

24.06.10 OKD 2010 Ronde 7

Evert Bos – Theo Dekker

 

24.06.10 OKD 2010 Ronde 7

Peter van den Bergh – Kees Wessels

 

24.06.10 OKD 2010 Ronde 7

Juan Garcia – Kees Wessels

 

20.05.10 OKD 2010 Ronde 2

Kees Wessels – Hans Klein

17.06.10 OKD 2010 Ronde 6

 

Jan Sulman - Johan vd Griend

 

17.06.10 OKD 2010 Ronde 6

Tobias Dekker – Melvin Holwijn

 

10.06.10 OKD 2010 Ronde 5

Kees van ’t Hoff – Pieter Sandijck

 

10.06.10 OKD 2010 Ronde 5

Theo Dekker – Joost Stoker

 

10.06.10 OKD 2010 Ronde 5

Floris Verweij – Mark v Hulst

 

10.06.10 OKD 2010 Ronde 5

Jan Sulman – Kees Wessels

 

10.06.10 OKD 2010 Ronde 5

Jerry van Rekom – Ron Melder

 

10.06.10 OKD 2010 Ronde 5

Robert van Rekom – Jerry van Rekom

 

03.06.10 OKD 2010 Ronde 4

Johan van der Griend – Peter Dekker

 

03.06.10 OKD 2010 Ronde 4

Wim Hokken – Kees Wessels

 

03.06.10 OKD 2010 Ronde 4

Peter Dekker – Wim Hokken

 

27.05.10 OKD 2010 Ronde 3

 

Hans Klein – Theo Dekker

 

27.05.10 OKD 2010 Ronde 3

 

Kees van ’t Hoff – Peter Vis

27.05.10 OKD 2010 Ronde 3

 

Tobias Dekker – Juan Garcia

 

27.05.10 OKD 2010 Ronde 3

Wim Pool -Robert van Rekom

 

27.05.10 OKD 2010 Ronde 3

Arie Luca – Rob Klop (deel 1)

Arie Luca – Rob Klop (deel 2)

 

2004 Oefenmatch Nimzowitsj Verdediging

Wim Vink – Rob Kalkman

16/4 Spijkenisse 2 – DWD 1

 

Alik Tchavelachvili - Peter Vis

 

15.04.10 Erasmus – Sliedrecht 5

Viertallen Competitie

Kees Brinkman – Rene Mersch

13.04.10 Papendr/Albl’dam – CHESS

 

Pieter Modderkolk – Bart Voogt

13.04.10 Papendr/Albl’dam – CHESS

 

Ron Burgerhout - Hans van de Beukel

13.04.10 Papendr/Albl’dam – CHESS

 

Arjan van der Leij (Sl) – Jan Evengroen

 

08.02 Messemaker 3 – Sliedrecht 3

Tom van Bokhoven – Rien Hardam

 

18/2 De Klockelaer Kamp. VJ 2010

Hans Nunnikhoven (DWD)–Leo de Jager

 

01/02 Erasmus 1 – DWD 1 bord 5

Wim Hokken – Gertjan Verhaeren

 

21/11 KNSB comp. Sliedrecht - Landau

Grootmeesters

 

Charousek - Janowski

24/9/1897 Toernooi Berlijn 11de ronde

Boris Gelfand – Nikaru Nakamura

09/01/2010 WK Landenteams Turkije

Emanuel Lasker – David Janowski

2 en 3/11/1909 Tweekamp

Alexander Aljechin – Max Euwe

 

  9/11/1935 WK Tweekamp 17de partij

Michael Tal – Wassily Smyslov

 

18/9/1959  Kandidatentoernooi 8ste R

Anatoli Karpov – Garry Kasparov

 

  9/11/1985 WK Match 24ste partij

Max Euwe – Alexander Aljechin

 

  9/11/1937 WK Tweekamp 15de partij

 

Michael Tchigorin – Siegbert Tarrasch

 

  9/11/1893 Tweekamp St. Petersburg

Botwinnik – Capablanca

22/05/1936 Moskou 1936 R7

Magnus Carlsen  - Teimoer Radjabov

  6/3 Linares

 

www.tomsschaakboeken.nl