FOTOVERSLAGEN 2014

Klik voor een goed beeld op de F11 toets.

Klaar? Druk opnieuw F11.

alle foto’s tom van bokhoven tenzij anders aangegeven

 

- Fotoverslagen 2013

- Fotoverslagen 2012

- Fotoverslagen 2011

- Fotoverslagen 2010

 

- Fotoverslagen 2009

- Fotoverslagen 2008

- Fotoverslagen 2007

 

Meer  schaak- en ander nieuws op www.tomsschaakboeken.nl

Br5cm

 

9de Pank Hoogendoorn-toernooi

 

Gebouw JUBAL

Dordrecht

(clubgebouw Sc Dordrecht)

 

29 december

Jaarafsluiting Klockelaerschaak

 

 

De Klockelaer

Dordrecht

 

18 december

IDEKO JEUGD Schaaktoernooi

1ste Ronde Grand Prix RSB

Organisatie Sv Papendrecht/Alblasserdam

 

Denksportcentrum Papendrecht

 

 

 

6 december

IDEKO Schaaktoernooi

Organisatie Sv Papendrecht/Alblasserdam

 

Denksportcentrum Papendrecht

 

8 november

17de Den Witten Haen Toernooi

 

Den Witten Haen

Groenmarkt

Dordrecht

 

20 oktober

UNIVE Chess Tournament 2014

 

 

Raadhuis

Hoogeveen

 

14 oktober

De Klockelaer Schaakgroep

Herfstcompetitie 5de ronde

 

De Klockelaer

Dordrecht

2 oktober

PRIJSUITREIKING

21ste Peter van der Laars Openlucht Snelschaaktoernooi

 

Apotheek Galilea-Zuid

Dordrecht

6 september

VERSLAG

21ste Peter van der Laars Openlucht Snelschaaktoernooi

 

Apotheek Galilea-Zuid

Dordrecht

6 september

Start schaakseizoen De Klockelaer

Simultaan Hans Berrevoets

 

De Klockelaer

Dordrecht

4 september

               

Zomercompetitie De Klockelaer

Derde Ronde

 

De Klockelaer

Dordrecht

17 juli

Open Kampioenschap Drechtstreek

5de ronde

Eerste Clubavond Sc Sliedrecht in De Havik

 

5 juni

Open Kampioenschap Drechtstreek

3de ronde

 

De Huifkar

Sliedrecht

15 mei

Clubavond Sc. DORDRECHT

 

Hans Petrischool

Dordrecht

 

13 mei

 

PATHENA NK JEUGD

Zie rechts de links 1 t/m 5

 

 

Topsportcentrum

Rotterdam

 

26  april t/m 4 mei

 

 

 

 

Vijf series over ronde 2:

1. Accom, concentr. en start (17x)

2. C-Meisjes (24x) + allerlei (12x)

3. AB-Meisjes + A-Jeugd (37x)

4. B-Jeugd (31x)

5. C-Jeugd (34x)

 

De Willige Dame Snelschaakavond

 

VISSER’s Poffertjessalon

Dordrecht

 

22 april

 

 

De Klockelaer Voorjaarcomp.

2de en 3de ronde

 

De Klockelaer

Dordrecht

 

10 en 17 april

 

 

Kempertoernooien

Jeugd en Senioren

 

Landvast

Alblasserdam

 

12 april

 

 

34ste Alblasserwaard toernooi Senioren

 

Wilhelmus

Sliedrecht

 

5 april

34ste Alblasserwaard Jeugdtoernooi

 

Wilhelmus

Sliedrecht

 

22 maart

16de Den Witten Haen Toernooi

 

Den Witten Haen

Groenmarkt Dordrecht

 

17 februari

De Klockelaer Wintercompetitie

 

De Klockelaer

Dordrecht

 

13 februari

De Willige Dame 1 – Sliedrecht 2

+ Viertallen DWD – Spijkenisse

 

VISSER’s Poffertjessalon

Dordrecht

27 januari

TATA Steel Chess Tournament

Amateurs, grootmeesters en

journalisten

 

Wijk aan Zee

 

18 januari

 

 

www.tomsschaakboeken.nl